poniedziałek, 18 listopada 2013

Waga.

Hej !
Dzisiaj chcę poruszyć temat wagi, ponieważ wiem że wiele osób ma z nią problem. Ale najpierw napisze troszkę o swoim dniu.
Pogoda jest taka jak wczoraj, tylko że przez minutę na niebie zagościło słoneczko, szkoda że na tak krótko. Z poprawy na którą tak się bałam dostałam 4, wiec jestem z siebie zadowolona. Na przerwie poszłam do biblioteki i wypożyczyłam cztery książki, więc nie mogę narzekać na nudę. Pomysł na post dotyczący wagi wzięłam właśnie z jednej z książek.

WAGA
Wiele osób gdy słyszy to słowo ma złe skojarzenia. Niektórzy nie chcą nawet patrzeć w lustro z powodu swojej wagi. W telewizji dużo się słyszy na temat tego, że coraz więcej nastolatków choruje na otyłość. Przyczyna tego są fast foody i brak ruchu. Są także takie choroby jak: bulimia i anoreksja. Na bulimię chorowała Demi Lovato. Niektórzy przesadnie chcą schudnąć i nie wiedzą kiedy powiedzieć sobie ''stop''.
Ja ważę 39 kg przy wzroście 157cm . Wiele osób mówi mi, że jestem za chuda i powinnam przytyć. Kiedyś spotkałam się nawet z taką sytuacją, że pewna starsza pani spytała mi się czy choruje na anoreksję. Ja uważam, że powinnam schudnąć tu i ówdzie, lecz nie czuje się strasznie otyła tylko po prostu chciałabym być szczuplejsza.
 
 
A Wy borykacie się z jakąś chorobą?
Zapraszam do komentowania.
Dziękuję za przeczytanie!
Życzę miłego wieczoru!

2 komentarze: