piątek, 29 sierpnia 2014

Przed śmiercią

Hej. 
Wakacje powoli dobiegają końca i pewnie każdy z nas jak najlepiej korzysta z ostatnich dni ''wolności''. Ale przecież nie możemy się załamywać! Przecież spotkamy starych znajomych i poznamy nowych. 
No, ale nie o tym jest dzisiejsza notka. 
Ostatnio popularne stały się posty ''Before I die...''. Naprawdę dużo osób o tym pisze. Ja chcę Wam pokazać (a raczej napisać) skąd to się wzięło i kto to stworzył. 

Kto to stworzył?  
Candy Chang, która po zobaczeniu dużej, frontowej ściany jakiegoś starego domu, postanowiła coś z tym zrobić. I właśnie wtedy narodził się w jej głowie pomysł, aby stworzyć taka tablicę, na której już pierwszego dnia wpisali się prawie wszyscy mieszkańcy miasta we wszystkie dostępne luki. Już po krótkim czasie zabrakło na tablicy miejsca, dlatego mieszkańcy wioski, jak i turyści, powpisywali się dookoła tablicy. Efekt możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. 

A Wy zastanawialiście się co chcielibyście zrobić przed śmiercią? Niektórzy chcą zrobić coś szalonego, jak np. skoczyć na Bungie, spłynąć z wodospadu, czy przejechać się na motorze, a jeszcze inni chcą odnaleźć swoją miłość, czy osiągnąć sukces w jakiejś dziedzinie. Jeżeli będziecie kiedyś w Nowym Orleanie, to warto się nad tym zastanowić, ponieważ właśnie tam znajduje się ta tablica. 

Wpisalibyście się tam? Co chcecie zrobić przed śmiercią? Napisz w komentarzu co chcesz zrobić przed śmiercią, a ja w następnym poście opublikuję wasze życzenia. 
''Before I die I want to ______'' 

6 komentarzy:

 1. ja nie mam żadnych życzeń

  http://jzabawa11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszamy do dodania bloga w serwisie zBLOGowani! Mamy już ponad 3400 blogów z 22 kategorii.

  Należy założyć konto jako bloger i w 2 krokach dodać bloga do serwisu. Nasz robot sam pobiera aktualne wpisy i prezentuje je tysiącom użytkowników, którzy codziennie korzystają ze zBLOGowanych. Dla blogera to korzyść w postaci nowych czytelników i większego ruchu na blogu.

  Serdecznie zapraszamy! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne zdjęcia! :)
  Zapraszam:
  http://blogmanekineko.blogspot.com/
  Jeśli mój blog Ci się spodoba zaobserwuj go, a z pewnością zrobię to samo ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny post! Na prawdę bardzo ciekawy. Obserwuję i serdecznie zapraszam do mnie -> http://mistyjux-blog.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka lista to świetna sprawa ! Z chęcią przeczytałabym co na niej pisze :)
  Dowiedziałam się nowych rzeczy, super !
  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń